Minust lähemalt

Minu spirituaalne teekond algas juhendaja ja joogaõpetajana aastal 2000 kui olin läbinud erinevad koolitused, seminarid nii kvantõpetuses, joogaõpetuses kui ka aroomiterapeudikoolituse. On olnud imeline võimas rännak läbi paljude aastate, tehes läbi ja jagades väga paljudele inimestele oma seminaridel ja koolitustel Universumi teadmisi, kus eesmärgiks on iga Hinge avardumine. Läbi erinevate teadmiste, jooga, läbi erinevate kohtumiste avardusin personaalselt ja õppisin ka Ise. See on võimsaim ja imeliseim kingitus kus pole õiget ega valet, pole lõppu ega algust- on vaid rännak- kosmiline rännak. Üha rohkem sain ise juhendust Universumist, kõrgemalt Minalt, Oma Vaimult. Kõik minu õpingud ja koolitused on olnud avardumiseks. 

Minu teekond Püha geomeetriani- valguskoodideni on olnud jalutuskäigud all orus kui ka tõusmised mäetippudesse. Üha selgemalt avardab mulle end Universum on sõnumites, valguskoodides. Need imelised sõnumid on vestlus universumiga läbi erinevate ajajoonte, kus toimub avardumine. Hing avatrdub, aktiveeruvad kosmilised teadmised.

Hinge missioon

Kogu olemus terveneb, hakkab vastu võtma uusi energiaid mis kõrged, lahustades kehas ja meeles tiheduse. Valguskoodid ilmuvad läbi puhta meeleseisundi, kas universaalsena vöi ka personaalselt. Samuti hingesönumid mis avavad kogu olemuse puhtasse energiasse. Nii hetkeenerigas Universaalselt kui ka personaalselt. Lugedes, vaadeldes, sissehingates vöi laadides vett, ruume- teadvusseisund muutub, keha igas aspektis hakkab tervenema, muutuma taas kosmiliseks anumaks, äratades nii yles iidses kosmilised tarkused. Kogu oma teadmised, kosmilised tarkused jagan inimkonnale läbi kulddisaini, läbi kuldkoolituste, läbi valguskoodide, läbi pühade luuleridade mis on pöimunud kosmiliste valgusnektaritega. 

Imeliste kohtumisteni nii läbi minu loomingu kui ka personaalsete kohtumiste

Kuldsuses ja valguses

Neherana